Programy na návrhy domů a bytů

Program na návrh kuchyně zdarma

Ať už se chytáte stávající kuchyni rekonstruovat, vyměnit za novou nebo snad vybavujete dům, rozhodně budete potřebovat v ruce návrh.

Bez něj se neobejdete v souvislosti s jakoukoli místností, ale pokud jde o kuchyni a koupelnu, důležitost platí dvojnásobek.

Důvodem ale není jen skutečnost, že jde o dvě nejvytíženější místnosti v domácnosti, které jsou navíc velmi specifické a dominantní, vyžadují totiž i přesné umístění elektroinstalace.

Než vůbec spustíte program, ve kterém vytvoříte návrh kuchyně, je třeba si ujasnit několik věcí. V první řadě jsou to rozměry a dispozice kuchyně, v druhé řadě je to umístění veškerých spotřebičů s ohledem na dostatek prostoru pro pracovní plochu – linku, umístění elektroinstalace pak bude plynout hlavně z toho, kde budou jednotlivé spotřebiče umístěny – elektroinstalací se myslí i trubka pro odtok a přítok vody z myčky nádobí, která by se vždy měla nacházet v blízkosti dřezu.

Program na návrhy interiérů SketchUp

SketchUp je velmi jednoduchý program, ve kterém vytvoříte návrh nejen pokud jde o kuchyni, ale i dalších místností, které jsou nezbytnou součástí vašeho domova. SketchUp je navíc k dispozici volně ke stažení a to zcela zdarma, což každému hraje do karet. Má navíc ještě jedno plus, které se týká jazyka. Pokud jde o verzi SketchUp 6 a 7, dočkáte se zde češtiny, která je pro většinu angličtiny neznalých naprosto rozhodující.

Podívejte se na ukázkové video, ze kterého se dozvíte, jak snadné je vytvořit návrh kuchyně v programu SketchUp, jak rychle bude celý návrh hotový a co všechno je k dispozici za funkce. 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Jak navrhnout kuchyni a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Comments are closed.