Programy na návrhy domů a bytů

Návrhy obývacích pokojů

Obývací pokoj je naprosto nezbytnou součástí každé domácnosti. Pro většinu z nás navíc představuje prostor pro odpočinek, posezení s přáteli nebo rodinou a samozřejmě i místo, kde se večer sejde rodina u televize.

Vybavení a rozložení nábytku v obývacím pokoji by proto mělo být ucelené, přehledné a hlavně sestavené tak, aby každý kus tvořil souhru s kusem druhým.

Mnohdy není jednoduché, zvlášť při výměně stávajícího nábytku, představit si, jak bude nábytek v místnosti vypadat a zda skutečně ono místo bude pro něj to pravé.

Vynikajícím pomocníkem jsou v tomto případě programy, s jejich pomocí je možné sestavit přehledný návrh podle toho, jak si skutečně představujete a přejete, že by měl váš obývací pokoj vypadat. A nejde pochopitelně jen o obývací pokoje, ale i další místnosti ve vaší domácnosti nebo o návrhy rodinných domů, fasád či zahrad. Pro návrhy tak už nemusíte chodit do specializovaných studií. Stačí, že si některý z programů naistalujete do svého počítače.

Autodesk Homestyler 

V tomto případě se ale dokonce i oné instalaci vyhnete, protože Autodesk Homestyler funguje online. Prvním krokem je registrace na příslušných internetových stránkách, vzápětí už můžete začít tvořit jednotlivé místnosti a jejich půdorysy. Ideální je, pokud znáte přesné rozměry místnosti, obývacího pokoje, který hodláte navrhnou. Práce bude o to jednodušší a hlavně přesně zjistíte, zda se vám veškerý nábytek do pokoje vejde.

Hned poté, co si navrhnete místnost, rovnou se můžete pustit do volby barev na stěnu, volby podlahových krytin, obrazů a nahlédnout musíte i do široké nabídky různého nábytku, jako jsou sedací soupravy, komody, televize na stěnu i televizní stěny samostatně stojící. Nechybí ani různé dekorace nebo květiny, které tvoří v obývacích pokojích příjemně harmonickou atmosféru.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Návrhy pokojů a označen , , . Záložka je zde.

Comments are closed.