Programy na návrhy domů a bytů

3D návrhy interiérů

Chystáte se s rekonstrukcí bydlení, dostavěli jste dům nebo se chystáte nastěhovat do nového bytu? Pak zajisté přemýšlíte nad tím, jak svůj budoucí domov vybavit, jaký vybrat vhodný nábytek a hlavně, jak správně zvolit jeho praktické, ale zároveň dominantní umístění.

Profesionální projekt přitom nemusíte svěřit jen do rukou odborníka a zároveň za něj platit mnohdy až nekřesťanské peníze.

Bez problémů si jej můžete vytvořit v domácích podmínkách, na svém vlastním počítači a vše si rozvrhnout tak, jak sami chcete. Nevěříte?

Brzy uvěříte, protože na internetu jsou běžně dostupné programy, s jejichž pomocí je možné vytvořit vše, na co si jen v souvislosti s návrhy interiérů, fasád rodinných domů nebo dokonce zahrad, vzpomenete. Výběr programu, ačkoli je jich dostupných hned několik desítek, není tak jednoduchá záležitost, jak to na první pohled vypadá. Jen pár programů má k dispozici češtinu a pokud neumíte plynně anglicky, mohli byste se u návrhů pořádně zapotit. Volte proto program podle svých možností, ale i znalostí – nutno zmínit, že na internetu je volně ke stažení hned několik programů, které jsou zcela zdarma, ale jen na omezenou dobu, například 30 dní.

Programy navíc obsahují velmi ucelený seznam různého typu nábytku pro interiér, sektorové řady jsou přehledně uceleny a možnosti vkládání jsou variabilní – veškerý nábytek lze nastavit do libovolné polohy, lze měnit jeho směr, uložení i pozdější umístění. Nechybí ani různé speciální prvky, které oceníte například v souvislosti se zabudovaným nábytkem pro obývací pokoje, předsíně, šatny nebo chodby a zapomínat nelze ani na atypické prvky, které si v mnohých programech můžete vyrobit zcela sami.

Programy pro 3D návrhy interiérů vám dokonale poslouží při práci na projektech týkající se vašeho domova, jednotlivých místností, jejich uspořádání i rozložení nábytku.

Comments are closed.